Demiterea Directorului Politiei Locale Constanta, Daniel Bratu


Musafir

#1

2014-07-16 17:33

ne-am saturat de abuzurile acestor politisti facuti din paznicii unor parcuri (fosti gardieni publici) plini de tupeu si fara pic de educatie! stop abuzurilor! sunt slugile lui mazare cu totii!

Musafir

#2

2014-10-30 14:14

Sunt vecin Cu seful serviciului control trafic rutier si asist la abuzurile acestuia i de zi si pentru ca le-am facut cunoscute ma reclama si tracaseaza tot timpul nu sa facut nimic inlegatura cu plangerile depuse, am de gand sa protestez in fata primariei constanta pe 4,5,6 -11-2014

Musafir

#3

2015-01-31 03:07

Tovarasul militia isi trimete slugile sa amendeze oameni care gresesc putin,PENTRU MAFIOTI MIMIC

Musafir

#4 Radet-ul si Politia Locala Constanta

2015-02-02 08:21

In loc sa apere interesele cetatenilor, Politia apara interesele hotilor de la RADET Constanta.

Cu drept intervine Politia in conflictul dintre doua societati : Radet si Asociatia de Proprietari?

Nu ne-au furat destul? Nu ne-am saturat oare de servicii proaste si sumele exorbitante furate de RADET?

Sa va fie rusine, pentru ca sunteti platiti din banii nostri si uni si ceilalti.


Musafir

#5

2015-06-29 13:27

Datorita faptului ca nu m-am 'inteles'( expresie folosita de colegul dlui), agentul Dragomir Costica a considerat ca pe langa procesul verbal pentru stationarea interzisa( nu oprisem motorul) sa-mi trimita si un proces verbal PENTRU TULBURAREA LINISTII PUBLICE. Chiar mentionand in procesul verbal ca i-am urat ' O ZI BUNA!' ceea ce a produs indignarea persoanelor aflate in apropiere. CONCLUZIE -SPAGA -INTELEGEREA AJUNGEA MAI IEFTIN! 

toti vad, dar nu toti gandesc

#6 clar abuzuri!!!

2015-11-26 09:40